fairy-tail.pl

Gadżety firmowe powinny być także dla twoich pracowników

Gadżety firmowe

Gadżety firmowe

Dzisiaj bardzo duża uwagę przykłada się do wręczania gadżetów reklamowych klientom firm. Ogólnie kładzie się ogromny nacisk na promocję, wyjście do klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy na zewnątrz. Wykorzystuje się do tego naprawdę różnorodne techniki. Popularną metodą jest jednak dawanie drobnych upominków klientom, których wartość często uzależniona jest od tego na ile dużo pieniędzy zostawiają w danej firmie i jak często ją odwiedzają, aby zrobić zakupy, nawet bardzo niewielkie. Problemem jest jednak to, że w tym całym reklamowym szale coraz częściej zapomina się o pracownikach firmy. Bez nich, nawet gdybyśmy mieli tysiące klientów, nasza firma przecież by nie istniała. Warto nagradzać więc także swoich pracowników.Mówiąc o nagradzaniu wcale nie chodzi tutaj tylko o różnego rodzaju premie za dobrą i efektywną pracę. Po pierwsze pracownik powinien być przecież zadowolony z nas, czyli ze swojego pracodawcy. Gadżety firmowe, nawet jeśli drobne, mogą go zmotywować to bardziej wytężonej pracy, a to przecież przełoży się na wyniki naszej sprzedaży, niezależnie od tego czy sprzedajemy dobra czy może usługi. Poprzez upominki reklamowe mam tutaj na myśli dokładnie te same rzeczy, które dajemy stałym klientom. Mogą to być więc kubeczki z naszym logo, długopisy, czapeczki, koszulki i wiele innych, bardzo sympatycznych rzeczy.

Naturalnie musimy stworzyć także system motywacyjny dla najlepszych z naszych pracowników. Dotyczy to szczególnie takich osób jak handlowcy czy przedstawiciele handlowi. Jeśli ich wyniki pracy są naprawdę dobre, to oprócz dodatkowej premii warto dodać im jeszcze coś ekstra. Tutaj ponownie doskonale sprawdzą się gadżety firmowe. Skoro mają mieć większą wartość to mogą być to chociażby portfele, bluzy czy zegarki. Raz w roku warto wręczyć pracownikowi taki bonus.

Nasze Gadżety firmowe mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Zazwyczaj jest na nich umieszczone firmowe logo, prawda? Rozdając takie rzeczy także naszym pracownikom zapewniamy sobie dodatkową, mobilną reklamę. Będą oni zabierali te gadżety w różne miejsca, wystawiają na widok publiczny, a więc w efekcie zyskujemy dodatkową formę promocji.

Tagi: , ,

© 2016 - 2021 fairy-tail.pl